Державний центр зайнятості відмовився пошукати роботу звільненим міністрам

Державний центр зайнятості відмовився пошукати роботу звільненим міністрам

Ряд міністрів і керівників державних структур, в результаті адмінреформи лишились без роботи. У свою чергу Державний центр зайнятості заявив що не збирається займатися їхнім працевлаштуванням. Як заявив директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький, - вони самі можуть подбати про себе.

"Треба розуміти, що будь-який міністр - це професійний топ-менеджер, переконаний, що таких організаторів візьме будь-яка велика компанія для розробки стратегії і т.д. Проблем з працевлаштуванням у них бути не повинно", - заявив Володимир Галицький.

Станом на 1 січня 2010 р. на обліку в центрах зайнятості перебувало 479,1 тис. громадян. У січні-листопаді у службу зайнятості надійшло 1 млн 117,2 тис. вакансій від 192 тис. роботодавців
Станом на 1 грудня кількість вакансій у базі даних центру становила 74 тис., у тому числі для робітників - 35,6 тис., для службовців - 26,9 тис., та 11,5 тис. вакансій для осіб, що не мають спеціальної підготовки.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

міністри вакансії робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Николай Роман 14 грудня 2010 в 16:47
    Такою заявою чиновник, явно, порушує закон. Кожен міністр є громадянином України і користується рівними правами з пересічним громадянином нашої держави.
  • Ksenija Duda 14 грудня 2010 в 16:54
    Звичайно. Центр зайнятості не в змозі знайти альернативу для посади міністра, особливо в пункті щодо заробітної плати.P.S. Середня місячна заплата міністра становить 15000-20000 грн.
  • Екатерина Иванова 04 березня 2011 в 21:58
    А что, предложили бы бывшим министрам пойти на громадські роботи или на безоплатную стажировку (другими словами работать на халяву)ведь простым смертным они это предлагают.
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create