Новий рік почнеться для киян зростанням тарифів на тепло

Новий рік почнеться для киян зростанням тарифів на тепло

З 1 січня 2011 року «Київенерго» підвищить тарифи на теплову енергію що відпускається для потреб населення. Таким чином кияни будуть платити на 35% більше. Відповідне рішення прийняла вчора Національна комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) врахувавши її транспортування і поставки для населення.

Зокрема, тариф «Київенерго» на теплову енергію для населення з приладами обліку з 1 січня зросте на 35%, або на 44,4 грн., до 171,25 грн. за 1 Гкал (без ПДВ); для населення без приладів обліку – також на 35%, або на 43,91 грн., до 125,47 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Крім того, комісія підвищила тариф «Київенерго» на теплову енергію, що відпускається бюджетним організаціям, на 18,8% - до 476,64 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Тариф компанії на теплову енергію, що поставляється іншим споживачам (промислові споживачі), збережено на колишньому рівні – 563,46 грн. за 1 Гкал (без ПДВ). У нових тарифах компанії враховані витрати на виробництво, транспортування і поставку теплової енергії.

Нагадаємо, що «Київенерго» поставляє теплову енергію для потреб населення на адресу житлово-експлуатаційних контор, які, у свою чергу, виставляють побутовим абонентам остаточні рахунки за спожите тепло з урахуванням витрат ЖЕКів на обслуговування всередині будинкових мереж.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

тепло тарифи енергетика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create