Кабмін: бюджет прийняли, можна взятись і за державну програму приватизації

Кабмін: бюджет прийняли, можна взятись і за державну програму приватизації

Сьогодні Кабінет міністрів України приступить до розгляду проекту закону України про державну програму приватизації та про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації. Представить законопроект голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Олександр Рябченко. Про це йдеться у порядку денному засідання Кабміну.

Також Кабмін розгляне проекти законів про: внесення змін до деяких законів України (щодо надання державної допомоги сім'ям з дітьми); внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг; ратифікацію Угоди між урядами України та Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення; внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

На своєму засіданні уряд також розгляне проект указу Президента про Стратегію державної кадрової політики на 2011-2020 рр. Крім того, Камбін розгляне фінансові плани на 2011 р. НАК "Украгролізінг" та Державного підприємства обслуговування повітряного руху. Також уряд розгляне проекти угоди з Швейцарією про спрощення оформлення віз та Ізраїлем про взаємне сприяння та захист інвестицій.

За інформацією РБК-Україна.

Мітки:

кабмін головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create