В "куцому" бюджеті знайшли гроші на літак і вертоліт для Януковича

В "куцому" бюджеті знайшли гроші на літак і вертоліт для Януковича

У прийнятому проекті бюджету на 2011 рік збільшено на 84 млільйони гривень витрати на матеріально технічне забезпечення діяльності глави держави. Зокрема кошти мають безпосереднє цільове призначення - закупку літаків. В адмінівських кулуарах ходять чутки і про власний новий вертоліт, майданчик для якого вже будують.

Голова ДУСі Андрій Кравець пояснив необхідність таких витрат: «У 2011 році будуть куплені три літаки Ан-148, щоб замінити наявні зараз два Ту-154 1981 і 1983 років випуску. Раніше глава АП Сергій Льовочкін заявляв, що частина цих літаків буде використовуватися на комерційних рейсах, щоб окупити вартість інших.

Нагадаємо, у вівторок депутати прийняли в першому читанні проект бюджету на 2011 рік. За нього проголосували 275 депутатів (у тому числі один бютівець, Валерій Шаманов, якого вже виключено з фракції). Планується, що остаточно бюджет затвердять до 24 грудня. Його доходи заплановані майже в 360 млрд грн. (На 32 млрд більше, ніж у 2010-му). Витрати - 329,5 млрд грн. (Більше на 24,5 млрд грн.). Це дозволить знизити дефіцит бюджету з нинішніх 5,3% до 3,1% від ВВП, що має утримати інфляцію (вона планується на рівні 8,9%), зберегти стабільний курс гривні (7,95 долара) і скоротити приріст зовнішнього боргу. Зворотний бік такої економії - достатньо низькі темпи приросту соцвиплат (зарплати бюджетникам і пенсії). Вони виростуть приблизно на рівні інфляції - на 9%. Виняток - зростання в півтора рази виплат по народженню дитини.

За матеріалами видань Сегодня і Форум.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create