Україна підпише Договір про заснування енергоспівтовариства

Україна підпише Договір про заснування енергоспівтовариства

Сьогодні Верховна Рада України планує розглянути проект закону про ратифікацію протоколу про приєднання України до Договору про заснування енергетичного співтовариства. Це питання стоїть першочерговим у порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання.

Крім того, Верховна Рада планує розглянути проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо перевірок, проект закону про внесення змін до законів України щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування, проект закону про внесення змін у закон "Про державну службу", а також низку законопроектів, які по суті є змінами до кримінально-процесуального законодавства України, законодавства про адміністративні правопорушення.

Для включення до порядку денного сесії у розкладі на сьогоднішнє засідання стоїть також проект закону щодо додаткових гарантій і реалізацій прав нардепів у ВР, проект закону "Про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян", зміни до закону "Про електроенергетику", проект закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", проект закону "Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Для включення до порядку денного також стоять два проекти про створення Тимчасових слідчих комісій (ТСК), зокрема проект постанови про утворення ТСК з питань розслідування фактів блокування державними установами участі у виборчому процесі політичної опозиції та ТСК з питань розслідування фактів порушення прав підприємців та незаконного переслідування суб'єктів економічної діяльності органами виконавчої влади.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

енергетика верховна рада головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create