Делегати Конгресу ФФУ побилися за мікрофон через Суркіса

Делегати Конгресу ФФУ побилися за мікрофон через Суркіса

Делегати ХІІ Конгресу Федерації футболу України сьогодні планували розглянути питання про висловлення недовіри нинішньому президенту ФФУ Григорію Суркісу, проте сам Суркіс заявив що це суперечить регламенту. На початку засідання Конгресу ФФУ делегат Сергій Стороженко, піднімаючи питання недовіри, заявив, що останнім часом у різних містах України з`явилася антиреклама із закликами відправити Григорія Суркіса у відставку.

Він зазначив, що подібні гасла завдають шкоди іміджу українського футболу, Федерації футболу України і особисто Григорію Суркісу. За його словами, щоб спростувати звинувачення на адресу президента ФФУ і підтвердити його авторитет, потрібно внести це додаткове питання до порядку денного нинішнього Конгресу.

У свою чергу, Суркіс заперечив підняття питання, мовляв пропозиції, внесені в іншому порядку, суперечать регламенту і не можуть бути підтримані. Така позиція президента ФФУ спричинила різку незадоволеність з боку окремих делегатів Конгресу, які наполягають на розгляді цього питання. Делегати, що підтримують Суркіса, і ті, що виступають проти нього, перебиваючи один одного, намагалися одночасно виступати з трибуни, забираючи один у одного мікрофон.

Таке протистояння тривало близько 15 хвилин, після чого Суркіс закликав усіх до порядку, відзначивши, що відповідно до регламенту тільки головуючий на Конгресі має право надавати слово делегатам. На даний момент обговорення цього питання триває.

Наперед до порядку денного XII Конгресу ФФУ внесено такі питання: про підсумки роботи ФФУ в 2010 році; про програму ФФУ з розвитку футболу в 2011-2015 роках; звіт про фінансову діяльність ФФУ за четвертий квартал 2009 року і 9 місяців 2010 року; про звернення професійних футбольних клубів щодо їх вступу як колективних членів до Федерації футболу України; організаційні питання.

За інформацією УНІАН.

Мітки:

ффу суркіс футбол

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create