Війна за крісло ректора Донецького НУ почалась з обшуку квартир

Війна за крісло ректора Донецького НУ почалась з обшуку квартир

Квартиру професора Донецького національного університету, Юрія Лисенка, сьогодні обшукали. Про це сьогодні вранці повідомила дружина Лисенка, Тетяна Лев і адвокат Катерини Кутня, які заявили, що з обшуком прийшли співробітники УБЕЗ з постановою Ворошиловського райсуду м. Донецька. У постанові суду сказано, що справу порушено щодо посадовців Донецького національного університету, однак конкретних прізвищ в постанові не вказується.

Нагадаємо що 10 грудня конференція трудового колективу Донецького національного університету обрала претендентом на пост ректора - Юрія Лисенка. В результаті таємного голосування, Юрій Лисенко набрав 46% голосів, тобто подолав необхідні 30%.

Також за отриманою інформацією, зараз проводиться обшук і у квартирі Віктора Бондаренка, колишнього проректора ДонНУ по адміністративно-господарській частині. Професор Лисенко перебуває знаразі у відрядженні в Києві.

Конкурс на посаду ректора ДонНУ було оголошено 23 листопада. На посаду ректора свої кандидатури спочатку подали Петро Єгоров, Володимир Шевченко і Юрій Лисенко.

За наслідками конкурсу Єгоров набрав 29,67% голосів. За нього проголосували 89 осіб, а за Лисенка – 138 осіб.

29 липня міністр освіти Дмитро Табачник, не одержавши від ректора Донецького національного університету Володимира Шевченка добровільної згоди на звільнення з посади, звільнив його своїм наказом.

В.о. ректора було призначено проректора Андрія Кучка, але 23 вересня його також було звільнено, а на його місце призначено Петра Єгорова.

6 грудня Шевченко зняв свою кандидатуру, заявивши, що одержує від органів місцевої влади і з Міносвіти непрямі загрози і вимоги не брати участь у конкурсі.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

обшук донецьк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create