Відкриття навчального центру в м. Дніпропетровську.

Відкриття навчального центру в м. Дніпропетровську.

3 вересня 2008 у Придніпровській державній академії будівництва і архітектури відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру інноваційних будівельних технологій «Фабрики будівельних сумішей« БудМайстер ».

Центр буде здійснювати підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації робітників-будівельників, майстрів-будівельників, викладачів та інженерно-технічних працівників за новітніми технологіями з використанням сучасних матеріалів, інструментів та обладнання, технічну підготовку фахівців за спеціальностями: лицювальник-плиточник, муляр, штукатур, і навчатиме утепленню фасадів, влаштування підлог, зовнішньої і внутрішньої обробки матеріалами «Фабрики будівельних сумішей« БудМайстер ».

На урочистому зібранні, яке пройшло в Залі вченої ради, були присутні представники Міністерства освіти і науки України в Дніпропетровській області, представники фонду зайнятості, заступник міського голови, керівники будівельних трестів міста, а також представники «Фабрики будівельних сумішей« БудМайстер »та її партнери. Ректор Будівельної академії Володимир Большаков під час виступу нагородив найвищою нагородою ПДАБА «За заслуги» генерального директора ТОВ «Фабрики будівельних сумішей« БудМайстер »Володимира Піпу і голову правління ВАТ« Павлограджитлобуд »Юрія Щербака.

По завершенню урочистого зібрання гості мали можливість спостерігати за фахівцями, які працюють за сучасними технологіями з використанням будівельних сумішей в обладнаних для теоретичних та практичних занять класах, а також переглянути відеоролики та навчальні фільми.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://budmayster.ub.ua/
  • +38 (0563) 20-93-XX

Мітки:

дніпропетровськ дніпропетровськ

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create