"Луганськтепловоз" перейде в руки "Брянського машзаводу"

"Луганськтепловоз" перейде в руки "Брянського машзаводу"

"Брянський машзавод" приватизує "Луганськтепловоз". Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо укладення мирової угоди з російським машинобудівельним заводом.

"Рішення прийнято...саме головне, що це рішення відкриває шлях до нормальної роботи заводу. Ми зацікавлені, щоб "Луганськтепловоз" працював на повну проектну потужність", - прем'єр-міністр Микола Азаров.

Нагадаємо, 7 грудня Апеляційний господарський суд Києва визнав право російського "Трансмашхолдингу" (власника "Брянського машинобудівного заводу") на володіння 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".

ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" - найбільший в Україні виробник магістральних і маневрових тепловозів, дизельних і електропоїздів. Виробляє також трамваї, поворотні кола, запчастини для залізничного транспорту. "Луганськтепловоз" завершив липень-вересень 2010 р. з чистим прибутком у розмірі 6,42 млн грн, тоді як за аналогічний період 2009 р. компанія отримала чистий збиток у розмірі 46,52 млн грн. Чистий дохід підприємства від реалізації продукції в третьому кварталі 2010 р. склав 332,6 млн грн, що майже в 7 разів перевищило аналогічний показник третього кварталу 2009 р.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

луганськтепловоз товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create