Більше 400 столичних чиновників після Нового року підуть під скорочення

Більше 400 столичних чиновників після Нового року підуть під скорочення

Заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Мазурчак сьогодні заявив, що в столиці почнеться масове звільненя чиновників різних рангів. За його словами "полетять голови" більше 400 управлінців. Відповідне рішення про скорочення 20% штату міських управлінь було прийнято на сесії.

За словами Мазурчака, аби вже з нового року почати реформації, зараз аналізується структура кожного столичного управління. «Буде скорочений або сам відділ, або зіллються два, три управління в одне, або буде просто скорочено кількість людей в самому управлінні...В цілому буде скорочено близько 400 чоловік. Звільненим працівникам будуть виплачені всі компенсації, відповідно до чинного законодавства», - сказав він, зазначивши, що особисто сам звільнення не боїться.

Нагадаємо, у листопаді голова КМДА Олександр Попов повідомив, що заплановане 1,5-тисячне скорочення управлінської і виконавчої служб міста. За його інформацією, передбачається скоротити, зокрема, структуру КМДА приблизно на 115 чоловік, зменшити чисельність системи управління районних держадміністрацій приблизно на 240 чоловік. Крім того, в столиці буде скорочено кількість комунальних підприємств із 183 до 111. Передбачена як ліквідація неефективно працюючих підприємств, так і приватизація та об`єднання з іншими, що працюють рентабельно.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

скорочення штату робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create