Купляю все, що не так лежить... Фірташ позарився на Одеський припортовий завод

Купляю все, що не так лежить... Фірташ позарився на Одеський припортовий завод

Питання приватизації Одеського припортового заводу зачепило і відомого українського бізнесмена Дмитра Фірташа, Зокрема, його компанія Group DF має намір взяти участь у конкурсі на його купівлю. При цьому, на його думку, в питанні приватизації ОПЗ для України важлива не стільки ціна, скільки те, хто купить це підприємство.

"Брати участь ми будемо. Але давати якісь оцінки щодо ціни підприємства - невдячна справа, буде конкурс, братимуть участь люди", - сказав Фірташ.

Він також підкреслив, що в Україні існує величезний ринок мінеральних добрив для сільського господарства.

"Я думаю, що президент, виступаючи в ООН, не дарма говорив про програму розвитку сільського господарства України, для нього хімічна продукція як наркотик. Споживання хімічної продукції в Україні в майбутньому може зрости в 3,5-4 рази", - переконаний Фірташ.

Підсумовуючи, він відзначив необхідність створення в Україні великої хімічної компанії, яка б консолідувала вітчизняні хімпідприємства.

"Україні потрібна компанія, яка могла б представляти її інтереси на світовому ринку. Для нас важливо купити тут усе, що вийде, а потім купувати в зовні. Таким чином, Україна могла б стати гравцем світового масштабу", - зазначив Фірташ.

УНІАН

Мітки:

фірташ товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create