Україна хоче вільно торгувати не тільки з ЄС, а й з Росією

Україна окрім зони вільної торгівля з країнами ЄС, планує сформувати і вільні митні кордони з Росією. Наразі Україна веде переговори про створення зони вільної торгівлі з ЄС і одночасно обговорює можливість створення таких правил торгівлі з державами, що формують Митний союз - Росією, Білоруссю і Казахстаном, які не перешкодили б українській євроінтеграції, а й дозволили вільно торгувати з цими країнами.

Як заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, - «Ми зацікавлені в тому, щоб мати наскільки можливо більш вільні ринки на наших східних і західних кордонах, якщо можливо... Я вважаю, це було б в інтересах усіх сторін у цьому трикутнику», - сказав він.

Він вважає, що правила, які застосовуються в рамках зон вільної торгівлі, мали б базуватися на правилах Світової організації торгівлі (СОТ). Він зазначив, що Україні залишається оптимістичною в переговорах, хоча і розуміє, що переговори про вільну торгівлю є дуже технічними, і іноді можуть бути дуже чутливими. Грищенко також додав, що Україна була б зацікавлена і у вільній торгівлі з Туреччиною, переговори з якою щодо цього питання тільки розпочинаються.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

зона вільної торгівлі економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create