На безкоштовне харчування школярів в бюджеті коштів не знайшли

На безкоштовне харчування школярів в бюджеті коштів не знайшли

У наступному 2011 році в школах Донецька виникне проблема з безкоштовним харчуванням школярів початкових класів. Про це занепокоєний міський голова Олександр Лук’яненко, який розповів, що у міському бюджеті на наступний рік на відповідні потреби сфери освіти виділено дуже малу суму, ніж цьогоріч.

«На сьогодні на галузь освіти (у проекті держбюджету-2011) закладено 97,5% коштів від рівня 2010 року», - сказав Олександр Лук’яненко відзначивши, що «це цифри по місту Донецьку, однак по країні все точно так».

Мер підкреслив, що поки у школах Донецька немає проблем з безкоштовним харчуванням школярів початкових класів, але наступного року така проблема може стати дуже серйозною.

«Поки в Донецьку такої проблеми не існує, оплата харчування школярів – це делеговані повноваження держави. Але в проекті бюджету 2011 року, там суми закладені дуже скромні – і без урахування інфляції і без урахування того, що ціни на продукти харчування зросли», - пояснив Лук’яненко.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

бюджет-2011 школярі харчування освіта

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create