Антикорупційний "пакет" депутати розглянуть ще до Нового року

Антикорупційний "пакет" депутати розглянуть ще до Нового року

Верховна Рада отримає пакет змін до антикорупційних законів вже до кінця року. Його особисто підготує Віктор Янукович. За словами першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Степана Гавриша - йдеться про цілу низку уточнених механізмів контролю за доходами і видатками державних службовців, забезпечення сучасних інструментів протидії.

"Наскільки мені відомо, опрацювання пакета законодавчих ініціатив президента про протидію корупції завершено Міністерством юстиції. Зараз вони знаходяться на узгодженні з урядом, і найближчим часом, думаю, це може статися до Нового року, президент подасть їх у парламент", - сказав він.

Він додав, що Україна розраховує на допомогу міжнародних організацій у подоланні корупції, зокрема, у вигляді експертної допомоги щодо адаптації українського законодавства до світових стандартів, а також підтримки ініціатив, які виходять за межі уряду і знаходяться у компетенції неурядових організацій. На його думку, затримка із набуттям чинності схвалених раніше парламентом антикорупційних законів пов’язана, передусім, з намаганням узгодити антикорупційну політику з політикою економічних реформ. Він також вважає, що не варто очікувати швидких результатів від боротьби з корупцією.

За даними Української правди.

Мітки:

антикорупційний закон право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create