Євро-2012 обслуговуватимуть ще 400 вітчизняних "богданів"

Євро-2012 обслуговуватимуть ще 400 вітчизняних "богданів"

Корпорація "Богдан" може стати єдиним головним виробником туристичних та аеропортових автобусів для потреб міст, що приймають Євро-2012. До автозаводу вже приглядається Кабінет міністрів, аби визначити основного постачальника транспорту до найбільшого футбольного свята країни і Європи.

За словами прес-секретаря корпорації "Богдан" Сергія Красулі, відповідний меморандум про співпрацю підписали 15 грудня в Луцьку віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесников та президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук. За оцінкою Колесникова, потреба в даних автобусах міст, що приймають ЧЄ-2012 з футболу, становить 400 одиниць техніки.

Як повідомлялося, корпорація "Богдан" домовилася з концерном MAN про початок випуску туристичних автобусів великого класу "MAN-Богдан" в Луцьку в 2011 році.

Довідка: Корпорація "Богдан" створена у лютому 2005 року 20 підприємствами-виробниками й реалізаторами автомобільної й автобусної техніки, у тому числі Луцьким автомобільним заводом і заводом "Черкаський автобус", які виробляють автобуси модельного ряду "Богдан" всіх класів.

За матеріалами видання Українська Правда.

Мітки:

євро 2012 богдани євро-2012

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create