Інформаційна революція у Верховній Раді почалась...

Інформаційна революція у Верховній Раді почалась...

Верховна Рада сьогодні планує затвердити законопроект про відкриття доступу громадян до публічної інформації. Відповідні законопроекти, доопрацьовані до другого читання спільно депутатами від влади і опозиції, значаться на порядку денному засідання Верховної Ради. Першим пропонується розглянути проект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення доступу до публічної інформації)" N7321, підготовлений членом Комітету з питань свободи слова та інформації Оленою Бондаренко.

Другий законопроект "Про доступ до публічної інформації" N2763 розроблений главою Комітету з питань свободи слова та інформації Андрієм Шевченком. Цей документ нардепи спробують прийняти у повторному другому читанні - попередня спроба була провальною.

"Ми вирішили виносити в один і той же день в зал обидва проекти, вони між собою повністю кореспондуються. У них єдина мета, єдина концепція. У нас унікальна ситуація: два законопроекти доопрацьовані до досконалості, немає ніяких суперечностей ", - заявила Олена Бондаренко.

За її словами, до законопроекту Андрія Шевченко в ході доопрацювання були внесені процедурні норми: тепер в ньому чітко прописано, як буде відбуватися доступ до інформації. А в проект самої Бондаренко внесено теоретичні та практичні норми.

За матеріалами Ліга.Новини.

Мітки:

інформаційна політика верховна рада головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create