Станом на 11:00 трибуна та президія Верховної Ради досі заблоковані. Депутати від фракції БЮТ-Батьківщина вимагають заслухати голову Держказначейства Сергія Харченка зі звітом про всі надходження і витрати коштів, отриманих з продажу квот на викиди за Кіотським протоколом.

Перший заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Кожем'якін заявив, - "Фракція БЮТБ вимагає: 1) негайно припинити всі політичні репресії; 2) викликати негайно голову Держказначейства для надання правдивої інформації про надходження і витрату коштів, отриманих від Японії в рамках Кіотського протоколу. Крім того ми вимагаємо, що б Кабмін надав інформацію, чи проводився аудит фірмою BDO від 4 червня 2010 р. і направив звіт про результати стосовно наявності коштів на рахунку Нацекоінвестицій".

Водночас перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов на брифінгу у ВР заявив про те, що фракція БЮТБ сьогодні заблокували парламентську трибуну не через політичні репресії, а через те, що завтра на засідання ВР повинно було бути винесене питання щодо результатів міжнародного аудиту щодо розкрадання державних коштів, а також звіт Тимчасової слідчої комісії щодо розкрадання коштів минулою владою.

За матеріалами РБК-Україна.