Британська компанія вимагає від України $100 мільйонів відшкодувань

Збитки від одностороннього розірвання Україною угоди з компанією Vanco PrykerchenskaLtd (Британські Віргінські острови), про розподіл продукції за Прикерченською ділянкою на шельфі Чорного моря оцінено більш як у 100 мільйонів доларів США.

«Згідно із запитом про арбітраж, компанія Vanco Prykerchenska Ltd. попередньо оцінила свої збитки у зв`язку з одностороннім розірванням угоди в суму більш як 100 млн. дол.», – говориться в тендерній документації Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, 13 грудня Vanco Prуckerchenska заявила, що компанія і уряд України домовилися ще на 3 місяці продовжити термін припинення арбітражного процесу в Стокгольмському арбітражному суді з метою підписання мирової угоди.

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма відклав розгляд справи про відновлення дії ліцензій Vanco Prykerchenska на розробку Прикерченської нафтогазоносної ділянки на шельфі Чорного моря і угоди про розподіл продукції до 31 грудня 2010 р.

На початку грудня міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський повідомив, що для остаточного укладення мирової угоди залишилося врегулювати п`ять питань, які, зокрема, стосуються компенсації Україною шкоди.

Довідка УНІАН. У 2006 році компанія Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і в жовтні 2007 року уклала з Кабінетом міністрів України угоду про розподіл продукції, що видобуватиметься в межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря. До теперішнього часу в Україні було укладено тільки одну угоду про розподіл продукції.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

відшкодування економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create