Віднині в Україні створено 700 консультативних центрів, які надаватимуть роз'яснення про застосування норм прийнятого Податкового кодексу. Відповідне рішення було прийнято Державною податковою адміністрацією України під час суспільної колегії за участю першого заступника голови ДПА України Віталія Захарченка.

"У Державній податковій адміністрації вже створено понад 700 діючих консультативних центрів, які надають роз'яснення про застосування норм Податкового кодексу як на центральному, так і на регіональному рівні, проходять семінари для працівників органів державних податкових служб і представників бізнесу, впроваджується дистанційне навчання з застосування положень Податкового кодексу", - зазначив Віталій Захарченко.

Як зазначають податківці, з прийняттям Кодексу почато податкову реформу, спрямовану на демократизацію податкової системи, підвищення рівня добровільності сплати податків, створення сприятливих умов оподаткування, активізацію інвестиційної діяльності, скорочення витрат платників податків і держави на адміністрування податкових платежів, створення правових підстав для легалізації прибутків, наближення податкового законодавства Україна до законодавства ЄС.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив провести активну роз'яснювальну роботу за новим податковим законодавством.

За інформацією Ліга.Новини.