На шведських банкнотах будуть зображені діячі культури

На шведських банкнотах будуть зображені діячі культури
Центрбанк Швеції вирішив випускати банкноти нового зразка із зображенням знаменитих діячів культури королівства.
Зокрема, на грошових знаках будуть відображені кінорежисер Інгмар Бергман, актриса Грета Гарбо, письменниця Астрід Ліндгрен і співачка Біргіт Нільсон.
Як заявили в ЦБ, критерієм для відбору служив внесок, зроблений кожним з кандидатів у культурну спадщину Швеції в XX столітті. Крім того, бажано, щоб їхні імена були широко відомі за межами королівства.
Нові банкноти повинні надійти в обіг у 2014-2015 роках. Повідомляється, що до вже наявних номіналів додасться новий - в 200 крон.

Центробанк Швеції вирішив випускати банкноти нового зразка із зображенням знаменитих діячів культури королівства.

 

Зокрема, на грошових знаках будуть відображені кінорежисер Інгмар Бергман, актриса Грета Гарбо, письменниця Астрід Ліндгрен і співачка Біргіт Нільсон. Як заявили в ЦБ, критерієм для відбору служив внесок, зроблений кожним з кандидатів у культурну спадщину Швеції в XX столітті. Крім того, бажано, щоб їхні імена були широко відомі за межами королівства. Нові банкноти повинні надійти в обіг у 2014-2015 роках. Повідомляється, що до вже наявних номіналів додасться новий - в 200 крон.

Мітки:

швеція банкноти економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create