Українські праві створили координаційний центр

Українські праві створили координаційний центр

В Івано-Франківській області націоналістичні та громадські організації створили Координаційний центр українських націоналістів. Про це повідомили у Івано-Франківській міській Організації українських націоналістів.

За наданою інформацією, основним завданням об’єднання українських націоналістів є формування громадської думки, постійне привернення уваги суспільства до проблем України, організація публічних акцій тощо.

Координаційний центр має намір спільно координувати дії ОУН, ОУН(б), КУН, УНА-УНСО, Всеукраїнської ліги українських жінок (ВЛУЖ), Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих, Спілки української молоді, Молодіжної громадської організації «Осмомисли».

Прийнято положення про Координаційний центр українських націоналістів, яке регулюватиме правові відносини структури.

На думку місцевих націоналістів, створення координаційного центру - «це реальне започаткування об’єднавчого процесу націоналістів України, чого не спостерігалося ще від горезвісного розколу 1940 року». Водночас, вони стверджують, що цей центр «не буде оформлятись в якусь єдину партію», а стане «організованим націоналістичним рухом», який захищатиме українські питання, інформаційний простір, політичну та економічну незалежність України.

Координаційний центр українських націоналістів планує наприкінці травня провести свою конференцію у Києві.

Мітки:

українські націоналісти партії

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create