Господарський суд Криму відмовився задовольнити позов Фонду державного майна України до кримського підприємства "Кримський Титан", підконтрольна OstChem Дмитру Фірташу, щодо оплати оренди Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. За підрахунками експертів, які наведені у справі компанія Фірташа заборгувала відомству 15,9 мільйонів гривень. У цю суму також був включений штраф за прострочення виплат.

Фонд держмайна наполягав на тому, що "Кримський Титан" зобов'язаний заплатити за те, що використав цілісний майновий комплекс Іршанського гірничо-збагачувального комбінату в період з 13 грудня 2009-го по 28 вересня 2010 року.

Офіційно договір оренди Іршанського ГЗКу, підконтрольного OstChem підприємству, закінчився ще у вересні 2009-го. Тоді, незважаючи на позицію "Кримського Титана", який і далі хотів користуватися комбінатом, Кабмін Юлії Тимошенко відмовився продовжувати дію документа.

Нагадаємо, що Міністерство промислової політики продовжує наполягати на поверненні майнового комплексу підприємства під свій контроль. До того ж рішення суду щодо майбутнього Іршанського і Вольногорського комбінатів досі не прийнято. Сьогодні контролювати обидва підприємства продовжують структури OstChem.

За матеріалами Ліга.Новини.