Українські заробітчани інвестують в Україну до 8 мільярдів доларів щорічно

Українські заробітчани інвестують в Україну до 8 мільярдів доларів щорічно

Мігранти, які офіційно працюють за межами України, щорічно шлють на батьківщину від 5 до 8 млрд. доларів грошових переказів. За словами голови Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі та національного координатора Міжнародної організації праці в Україні Василя Костриці, у докризові роки сума коштів, які українські заробітчани переказували своїм родинам в Україні, становила близько 8 млрд. доларів, тому грошові перекази трудових мігрантів посідають у загальному фінансовому потоці друге місце.

"У минулому році Україна отримала близько 5 млрд. доларів, які надіслали заробітчани до своїх домівок", - сказав Профазі.

Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні підкреслив, що міграція може бути дуже корисною як для країни, з якої походять мігранти, так і для країни, яка приймає їх для працевлаштування, але лише за умови ефективного управління міграційними процесами. Костриця додав, що світова економічна криза призвела до зниження доходів мігрантів, а в результаті - і до зниження обсягу грошових переказів.

Генеральна Асамблея ООН за рекомендацію Економічної та Соціальної ради оголосила 18 грудня Міжнародним днем мігранта. У цей день в 1990 році було ухвалено Міжнародну конвенцію про захист прав усіх трудівників-мігрантів і членів їхніх сімей.

Нагадаємо, Україна виявилася п'ятою у світі по кількості трудових мігрантів, свідчать дані звіту Світового банку. У документі "Міграція і грошові перекази" СБ говориться, що нині близько семи мільйонів українців працюють за кордоном. Як відмічає Світовий банк, найбільша кількість українських заробітчан знаходиться в Росії, Італії, а також США.

За інформацією ТСН.

Мітки:

заробітчани робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create