Ярошенко: Тимошенко "розтринькала" 50 мільярдів

Ярошенко: Тимошенко "розтринькала" 50 мільярдів

За результатами перевірок діяльності уряду Юлії Тимошенко, загальна сума збитків може перевищити 50 мільярдів гривень. Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр фінансів України Федір Ярошенко. Він також зазначив, що ця сума була названа головою КРУ і «у Савіка Шустера, і в газетах, і в журналах».

«Загальна сума збитків, яка встановлена аудиторами по невеличким перевіркам, перевищує 3 млрд. грн. Це були системні порушення у різних напрямках використання бюджетних коштів. Зараз по цим та іншим напрямкам продовжується робота КРУ. Попередньо ми вбачаємо порушень бюджетного законодавства на суму більше ніж 50 млрд. грн.», - сказав міністр.

Міністр зауважив, що з приводу розтрати бюджетних коштів урядом Тимошенко проводився попередній аудит, і цим встановлена попередня сума збитків державному бюджету у розмірі 50 млрд. грн.

«Результати матеріалів попереднього аудиту передаються в правоохоронні органи, правоохоронні органи проводять розслідування, вони розглядають кожен факт, знаходять докази, і якщо матеріали попереднього аудиту мають достатньо доказову базу, іде притягнення до різних форм відповідальності», - зазначив Ярошенко.

За даними УНІАН.

Мітки:

федір ярошенко юлія тимошенко особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create