Штрафи за невиконання військового обов'язку підвищать

Сьогодні Президент України Віктор Янукович підписав закон, що підсилює відповідальність громадян України за виконання військового обов´язку в запасі № 2711-VI.

Нагадаємо, 30 листопада Верховна Рада України (ВР) ухвалила закон "Про внесення змін до статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення військового обов'язку)".

За відповідне рішення проголосували 301 з 423 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Закон спрямований на посилення відповідальності громадян України за виконання військового обов´язку в запасі. Так, внесено зміни до статті 210 Кодексу про адміністративні правопорушення щодо підвищення розміру штрафів за вчинення цього правопорушення.

Як випливає з пояснювальної записки, розробка акту обумовлена поступовим зростанням протягом 2005 - 2008 рр. кількості порушень військовий обов'язок військовозобов'язаними, за що передбачається збільшення розмірів штрафів (діючі розміри штрафів порівнянні із середньою заробітною платою по регіонах країни незначні і не грають ролі стримуючого чинника, що призводить до поступового збільшення кількості військовозобов'язаних, які нехтують вимогами законодавства з питань військового обов'язку).

РБК-Україна

Мітки:

армія право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create