Українсько-російський газовий конфлікт більше не повториться. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у Києві на спільній прес-конференції з Президентом Угорської Республіки Палом Шміттом. За його словами, все, що відбувалось в останні 5 років, у газових відносинах України і Росії і від чого страждала Європа, пішло в небуття.

«Такого більше ніколи не буде», - запевнив Янукович.

Він нагадав, що цього року Україна підписала Європейську енергетичну хартію і стала членом Енергетичного європейського співтовариства. Також він додав, що за минулий рік Україна відновила стратегічні відносини з Росією, і наразі українська газотранспортна система знаходиться у стабільному і надійному стані.

«І сьогодні в нас немає жодних розбіжностей щодо транзиту і постачання російського газу», - підкреслив глава держави.

Також, за словами Януковича у підземні газосховища на західному кордоні України на сьогодні закачано 25 млн. кубометрів газу, що є достатнім ресурсом. Він нагадав, що крім модернізації української ГТС цей проект передбачає збільшення обсягів прокачування газу, а також збільшення надійності газотранспортної системи України, а також відкриває шлях до прозорого управління українською ГТС.

За матеріалами УНІАН.