Тігіпко став за штурвал. Будівельна реформа зрушила з місця

Тігіпко став за штурвал. Будівельна реформа зрушила з місця

Сьогодні Верховна рада України прийняла за основу проект закону "Про регулювання містобудівної діяльності (щодо скорочення дозвільних процедур у будівництві)". За проголосувало 246 народних обранців.

Цей законопроект підготовлений робочою групою під керівництвом віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, спільно з Мінрегіонбудом, фахівцями ринку, провідними міжнародними і українськими організаціями, а також Українською будівельною асоціацією (УБА).

"З ухваленням цього закону ми зможемо швидше залучати інвестиції, щоб будувати більше і за дуже доступними цінами для українців. Ми дуже вдячні віце-прем'єрові Сергію Тігіпку і УБА за ініціацію і розробку такого потрібного галузі документу", - згоден девелопер Сергій Кафтя.

На думку заступника глави комітету ВР з питань будівництва Ігоря Лисова, цей закон вкрай важливий для майбутнього галузі. "Це дуже важливий законопроект. Сьогоднішні терміни будівництва, збору і затвердження документації не дають галузі розвиватися. З прийняттям нових підходів і цього закону галузь почне швидко розвиватися", - зазначив Лисов.

Нагадаємо, за оцінками Сергія Тігіпка після спрощення будівельних процедур собівартість житла може знизитися на 20-30%. Він також заявив про намір довести до кінця будівельну та інші початі ним реформи в економіці.

За матеріалами ТСН.

Мітки:

сергій тігіпко головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create