У разі арешту Юлії Тимошенко, під час її сьогоднішнього візиту в Генпрокуратуру БЮТ пообіцяло адекватно та оперативно дати відповідь нинішній владі. Однак якою буде ця відповідь народний депутат, заступник глави фракції БЮТ у Верховній Раді України Сергій Соболєв не уточнив, зазначивши, що ті, хто це зробить - потім дуже про це пошкодують.

"Від цієї влади можна чекати чого завгодно. Але, виходячи з тих так званих обвинувачень, за якими одна політика і більше нічого, я не думаю, що у них вистачить розуму на арешт... Тимошенко - це не український Ходорковський. Вона людина, яка матиме долю усіх тих, хто після таких дій мав змогу "віддячити" владі. Це буде останній крок Януковича перед його політичною смертю", - сказав Соболєв.

Нагадаємо, сьогодні Юлію Тимошенко о 14:00 викликають у Головне слідче управління Генеральної прокуратури, де їй, ймовірно, висунуть обвинувачення. Деякі політики допускають можливість арешту.

15 грудня Ю.Тимошенко вже була на допиті, де їй повідомили про порушення кримінальної справи у зв'язку з нецільовим використанням коштів її Кабміном, які були отримані за Кіотським протоколом. Пізніше стало відомо, що Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд.

За матеріалами Ліга.Новини.