До справи Тимошенко можуть додати ще один "пунктик"

До справи Тимошенко можуть додати ще один "пунктик"

Уряд Тимошенко незаконно виділив Мінюсту 67,6 млн. гривень з резервного фонду держбюджету для захисту прав та інтересів держави в закордонних судах. Про це заявила Рахункова палата, зазначивши, що видатки в сумі 62,8 млн. здійснені Мін'юстом у 2009 роки та за 9 місяців 2010 року на забезпечення захисту прав та інтересів держави під час урегулювання спорів в закордонних судах, були "наслідком несвоєчасного вирішення існуючих соціальних і правових проблем громадян України та іноземних інвесторів, а іноді й свідомого порушення прав громадян з боку держави".

"Попередній уряд замість збільшення бюджетних призначень за бюджетними програмами, незаконно виділив Мін'юсту 67,6 млн. з резервного фонду держбюджету не на заходи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, не на попередження їх виникнення, а для здійснення захисту прав та інтересів держави в закордонних судах", - йдеться в повідомленні Рахункової палати, передає "Інтерфакс".

За матеріалами Української правди.

Мітки:

юлія тимошенко особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create