"Реальна" заробітна плата в Україні скоротилася майже на 10%

"Реальна" заробітна плата в Україні скоротилася майже на 10%

Міжнародна організація праці оприлюднила дані, щодо ринку праці та заробітної плати в Україні. Таким чином за підсумками 10 місяців 2010 року середня номінальна зарплата в Україні становила 2191 грн, водночас в 22 областях країни середня зарплата значно нижче цього рівня.

Найбільш високооплачуваними в січні-жовтні 2010 року галузями в Україні були фінансова і транспортна. Разом з тим найбільш низька зарплата залишається в сільському господарстві.

"Найбільш високооплачуваними галузями залишаються не промисловість, не виробництво, а фінансовий, транспортний сектор", - сказав національний координатор МОП в Україні Василь Костриця.

У цілому за січень-жовтень середня зарплата зросла на 273 грн в освіті, на 308 грн - у сфері охорони здоров'я, на 400 грн - у промисловості, державному управлінні, а також у будівництві, причому зарплата в цьому секторі економіки залишається однією з найнижчих.

Він також підкреслив, що в 2010 році мінімальна зарплата в Україні становить 41,7% середньої номінальної зарплати (в 2008 році - 33,7%), у той час як у більшості європейських країн це показник становить близько 2/3.

Костриця також зазначив, що реальна зарплата в Україні в 2009 році скоротилася, за різними даними, на 8,9-10,1%.

За інформацією ТСН.

Мітки:

зарплата фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create