"Укрбізнес" запустив свій поштовий сервіс mail.ub.ua

"Укрбізнес" запустив свій поштовий сервіс mail.ub.ua

Укрбізнес презентував поштовий сервіс mail.ub.ua. Окрім продуманої системи обміну електронними листами портал бізнес-еліти пропонує своїм клієнтам покращену систему захисту, котра є новацією в сфері якісного обслуговування електронної пошти. Кожен лист, який надсилається з системи mail.ub.ua можна зашифрувати, тобто присвоїти йому пароль відомий лише вам та адресату.

Для того, щоб переконатись у її зручності, зареєструйтесь й надішліть першого зашифрованого листа своєму партнеру. Щоб прочитати текст потрібно лише ввести необхідну комбінацію цифр або літер. Людина, яка не знатиме пароль побачить тільки набір символів, які ні про що не розкажуть.

Окрім шифрування листів, найближчим часом сервіс створить можливість поставити пароль на папки, котрі містять текстові повідомлення. Це забезпечить ще більший захист кореспонденції користувачів. Вдосконалений інструмент фільтрації повідомлень захищає від спамерських атак й завчасно заносить потенційно небезпечні листи до папки “Спам”.

Електронні листи, які користувач відправляє через mail.ub.ua не індексуються жодним із пошуковиків. Послуга діє лише в системі ub.ua і є абсолютно безкоштовною.

Мітки:

mail.ub.ua товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create