Ховатись по лікарнях Тимошенко не планує. Політичні репресії її не лякають

Ховатись по лікарнях Тимошенко не планує. Політичні репресії її не лякають

Юлія Тимошенко перед візитом до Головного управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ, заявила, що не буде ховатись від кримінальних переслідувань "біло-блакитної влади", тому не боїться репресій, і це не змусить її припинити свою опозиційну діяльність.

"Я хочу персонально звернутися до Віктора Януковича. Я знаю, що у вас сьогодні безмежна влада... Але саме головне, що я хочу вам сказати: ані люди, які сьогодні прийшли сюди, ані мільйони людей, які зрозуміли, хто ви, не бояться вас", - заявила, Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" підкреслила, що у неї також немає ніякого страху. "Страшно вам. І ви від цього страху сьогодні б`єте людей, вбиваєте їх, принижуєте, кидаєте у в’язниці. Це вам не допоможе", - переконана вона.

"Я не буду ховатися в лікарні, я не буду нікуди їхати з України. Україна – це моя земля, ви ж з України поїдете рано чи пізно. Я буду робити все, що від мене залежить, щоб мафія при владі якомога швидше залишила в спокої Україну. В цьому я бачу сенс свого життя", - заявила Юлія Тимошенко.

Мітки:

юлія тимошенко особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create