Тимошенко не арештували, однак підписка про невиїзд в силі

Тимошенко не арештували, однак підписка про невиїзд в силі

Юлія Тимошенко вийшла після допиту з Генпрокуратури України близько 17:00 вечора. Передбаченого арешту лідера БЮТ так і не відбулось, однак ГПУ обрала щодо Тимошенко запобіжний захід – підписку про невиїзд.

"Я отримала постанову про притягнення як обвинуваченої, порушена кримінальна справа... я хотіла для чіткого розуміння зачитати вам один абзац: "Тимошенко Юлія Володимирівна, діючи умисно з особистих інтересів, вирішила одноосібно прийняти рішення щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків держбюджету України з виплати пенсій", - заявила Юлія Тимошенко.

Вона також наголосила, що таким чином, на її думку Президент України Віктор Янукович розправляється зі своїм головним конкурентом.

"Але я знайду можливість бути з людьми і підтримувати їх", - запевнила Ю.Тимошенко присутніх.
Вона також зазначила, що очікує на подальше запрошення на допити до ГПУ.

На питання, чи боїться вона ув'язнення, вона наголосила, що нічого не боїться: "Я нічого не боюся - від мене не дочекаються страху. Я буду в Україні і кожного разу приходитиму на допити, тому що мені немає від чого ховатися". Вона також додала, що всі кошти отримані від продажу квот за Кіотським протоколом, знаходяться на рахунках Мінекології та природних ресурсів.

Тимошенко також повідомила, що зараз має намір провідати депутатів своєї фракції, які постраждали внаслідок інциденту в парламенті.

Нагадаємо, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко сьогодні ходила в якості обвинуваченої у справі про нецільову витрату коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом.

Мітки:

юлія тимошенко генпрокуратура особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create