Ахметов повністю приватизує "Укртелеком"?

Ахметов повністю приватизує "Укртелеком"?

Участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому" візьме лише одна структура - компанія, пов'язана з групою СКМ. Як уже відомо дана компанія належить Рінату Ахметову. За повідомленням джерела у Фонді держмайна України, прийом заявок у конкурсі, призначеному на 28 грудня, закінчився вчора.

Директор з розвитку бізнесу СКМ Ілля Архипов відмовився від коментарів, а в прес-службі СКМ заявили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати інформацію про подачу заявки.

Згідно з положенням про порядок проведення приватизаційних конкурсів, у разі якщо бажання брати участь у торгах виявила лише одна компанія, ФДМУ зобов'язаний запропонувати їй викупити пакет акцій, за результатами незалежної експертної оцінки, роз'яснило джерело у фонді.

"Зараз ФДМУ повинен відібрати оцінювача держпакету акцій "Укртелекому", при цьому отримана в ході оцінки вартість не може бути нижчою від заявленої стартової, тобто 10,5 млрд грн", - повідомило джерело. За його словами, після проведення оцінки ФДМУ зможе зробити оферту учаснику на викуп держпакета акцій. Таким чином, у поточному році продати актив вже точно не вдасться, так як тільки на проведення конкурсу з визначення оцінювача відводиться 15 днів, а після цього до 30 днів проводиться безпосередньо сама оцінка.

Нагадаємо, раніше саме СКМ називалася основним претендентом на "Укртелеком" разом з російською МТС, що належить АФК "Система", однак гендиректор "МТС-Україна" Андрій Дубовсков заявив, що компанія не подавала заявку на участь у конкурсі.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

укртелеком бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create