Мінфін додрукував єврооблігацій на 500 мільйонів доларів

Мінфін додрукував єврооблігацій на 500 мільйонів доларів

Міністерство фінансів України одним випуском єврооблігацій залучило 500 млн дол. За даними  аналітика ІК Dragon Capital Ольги Сливінської, андеррайтером виступив Credit Suisse.

"З повідомлення Bloomberg випливає, що книга заявок закрита 20 грудня. Мабуть, заявок було на 500 млн дол., і організатори не добирали більше", - зазначила О.Сливінська.

У компанії-організатора вересневого розміщення Україні на 2 млрд дол. - VTB Capital (у грудні пролонгував на півроку інший кредит на 2 млрд дол.) - від коментарів відмовилися.

На думку О.Сливінської, найбільш ймовірно, що покупцями останнього випуску євробондів стали великі американські фонди і російський ВТБ: "Більша частина випуску була викуплена великими інвесторами, які не мають наміру їх перепродавати. При цьому прибутковість паперів була вище суверенної кривої. Відразу після розміщення ціна паперів виросла на 2 процентні пункти, і до вечора понеділка папери торгувалися на 1 п. п. нижче суверенної кривої".

Нагадаємо, вчора на сайті Кабміну з'явилася постанова від 15 грудня № 1148 про рішення залучити 600 млн дол. У документі наголошується, що Мінфін повинен розмістити єврооблігації з прибутковістю 6,7% річних. Процентний дохід за облігаціями виплачується двічі на рік, а погашення заплановане на 21 грудня 2011 р. 8 грудня заступник міністра фінансів Андрій Кравець заявив, що бридж-кредит ВТБ не буде повернуто у грудні, а пролонгований ще на півроку.

За даними РБК-Україна.

Мітки:

мінфін олігації фондовий ринок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create