При відкритті приватного кабінету з медиків не вимагатимуть ліцензії?

При відкритті приватного кабінету з медиків не вимагатимуть ліцензії?

Відтепер МОЗ не перевірятиме документи, необхідні для відкриття ліцензії лікарем при створенні приватного кабінету. Донедавна суб’єкт господарювання повинен був подавати в міністерство перелік документів, де були і висновок санслужби, і дозвіл пожежників, і довідка з обласного управління про відповідність матеріально-технічної бази. Тепер же він буде діяти за декларативним принципом.

Разом з тим, як заявив Міністр охорони здоров’я України Зіновій Митник, у майбутньому під час перевірки, якщо виявиться, що задекларовані дані не відповідають дійсності, це автоматично слугуватиме підставою для позбавлення підприємця ліцензії.

"Ці запроваджені норми відповідають європейській практиці. З одного боку, держава полегшує вхід у бізнес, з іншого — підсилюється відповідальність підприємця, який повинен сам подбати про виконання взятих на себе зобов’язань", - наголосив Зіновій Митник.

За повідомленням каналу 24.

Мітки:

приватна медицина здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create