Сьомін мріє повернутись у київське "Динамо"

Сьомін мріє повернутись у київське "Динамо"

 

Відомий російський футбольний фахівець Юрій Сьомін мріє повторити щасливі миті перебування на посаді головного тренера київського "Динамо". 
Про це він розповів в інтерв'ю "Профутболу". 
- Я стежив практично за всіма матчами "Динамо". І було дуже багато хороших ігор. Шкода, що не пощастило з "Аяксом".
- Що змінилося в "Динамо" за цей час?
- Виросла молода плеяда. Якщо при мені вони не дуже часто грали в основному складі, то в минулому році набагато більше стали грати. Вони виросли. Це теж зміна. Як і мною запрошені гравці. На мій погляд, ще більше додав Єременко. Багато хлопців на нових позиціях грали досить успішно. Так що цей період зміни відбулися досить великі.
- Коли буде підписаний контракт з "Динамо"?
- Випереджати події ми не будемо. Дійсно зустрічаємося з Ігорем Михайловичем найближчим часом. Ми повинні обов'язково поговорити, знайти спільну мову, у чому я не сумніваюся.
- Хотіли б Ви повернути в "Динамо" Алієва?
- Звичайно, хотів би, тому що це результативний гравець, який дуже часто приносить результат. Ще один момент: він не розкрив поки свій потенціал, на мій погляд, він може грати ще краще. Але сьогодні в Алієва контракт з "Локомотивом", і я не знаю, як все буде. Немає сенсу обговорювати це гіпотетично. Хоча будемо говорити і на цю тему.
- Яка завдання стоятиме перед "Динамо" в наступному році?
- У такого клубу як "Динамо" не може бути однієї якоїсь задачі. Завдання добре грати стоїть у всіх турнірах - і в Кубку країни, і в Лізі Європи, і в чемпіонаті. Але в першу чергу потрібно знайти свою гру. Коли буде гра, і перемоги прийдуть. Я навіть не сумніваюся в цьому. Хотілося б повторити 2009 рік. Повторити і за результатом, і за якістю гри.
- Чи були пропозиції від інших клубів?
- Залишу це при собі. Мені б хотілося, щоб відбулася динамівська пропозиція.

Відомий російський футбольний фахівець Юрій Сьомін мріє повторити щасливі миті перебування на посаді головного тренера київського "Динамо". 

Про це він розповів в інтерв'ю "Профутболу". 

- Я стежив практично за всіма матчами "Динамо". І було дуже багато хороших ігор. Шкода, що не пощастило з "Аяксом".

- Що змінилося в "Динамо" за цей час?- Виросла молода плеяда. Якщо при мені вони не дуже часто грали в основному складі, то в минулому році набагато більше стали грати. Вони виросли. Це теж зміна. Як і мною запрошені гравці. На мій погляд, ще більше додав Єременко. Багато хлопців на нових позиціях грали досить успішно. Так що цей період зміни відбулися досить великі.

- Коли буде підписаний контракт з "Динамо"?- Випереджати події ми не будемо. Дійсно зустрічаємося з Ігорем Михайловичем найближчим часом. Ми повинні обов'язково поговорити, знайти спільну мову, у чому я не сумніваюся.

- Хотіли б Ви повернути в "Динамо" Алієва?- Звичайно, хотів би, тому що це результативний гравець, який дуже часто приносить результат. Ще один момент: він не розкрив поки свій потенціал, на мій погляд, він може грати ще краще. Але сьогодні в Алієва контракт з "Локомотивом", і я не знаю, як все буде. Немає сенсу обговорювати це гіпотетично. Хоча будемо говорити і на цю тему.

- Яка завдання стоятиме перед "Динамо" в наступному році?- У такого клубу як "Динамо" не може бути однієї якоїсь задачі. Завдання добре грати стоїть у всіх турнірах - і в Кубку країни, і в Лізі Європи, і в чемпіонаті. Але в першу чергу потрібно знайти свою гру. Коли буде гра, і перемоги прийдуть. Я навіть не сумніваюся в цьому. Хотілося б повторити 2009 рік. Повторити і за результатом, і за якістю гри.

- Чи були пропозиції від інших клубів?- Залишу це при собі. Мені б хотілося, щоб відбулася динамівська пропозиція.

Мітки:

сьомін динамо київ футбол

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create