Відкриття нового медичного центру обійшлось Януковичу в 150 мільйонів гривень

Відкриття нового медичного центру обійшлось Януковичу в 150 мільйонів гривень

Віктор Янукович сьогодні урочисто перерізав святкову стрічку на відкритті корпусу № 2 державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України» - клініки для дорослих. Медична установа знаходиться на вулиці Мельникова, 24.

Під час свого візиту з нагоди відкриття лікувального закладу, він зазначив, що сьогодні система охорони здоров’я України потребує лікування.

«Система охорони здоров’я потребує сьогодні, щоб її лікували і будували на сучасному рівні. Це дуже важливо», - наголосив Президент.

Він також нагадав, що чинна українська влада у зв’язку з цим ухвалила низку важливих рішень, які спрямовані на розбудову сучасної системи охорони здоров’я.

За словами Януковича, із дня відкриття у 2006 році фахівці Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії врятували життя великої кількості дітей. Зокрема, за словами Президента, за роки існування центру у ньому було зроблено більше 50 тисяч амбулаторних обстежень, проліковано у стаціонарі 10 тисяч дітей і проведено майже 5 тисяч кардіохірургічних операцій.

У зв’язку з цим він наголосив, що для будівництва і оснащення нового корпусу держава виділила 150 млн. грн. Водночас для його розвитку у наступному році планується виділити стільки ж коштів.

 

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

віктор янукович медицина здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create