Фірташ у "сідлі"

Фірташ у "сідлі"

Співголовою Національної тристоронньої соціально-економічної ради призначено голову Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні - Дмитра Фірташа. Текст відповідного указу Президента України Віктора Януковича, від 20 грудня розміщено на сайті глави держави.

Фірташ призначений співголовою Нацради від всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців замість Миколи Янковського.

Рішення про делегування Дмитра Фірташа представником Федерації роботодавців України (ФРУ) в Національній тристоронній соціально-економічній раді при Президенті України було прийнято на засіданні Ради ФРУ 24 листопада.

Довідка: Національна тристороння соціально-економічна рада була створена указом Президента №1871 29 грудня 2005 року. Цей консультативно-дорадчий орган створено з метою підвищення ролі професійних спілок і організацій роботодавців та їх об`єднань у формуванні економічної та соціальної політики держави.

За інформацією УНІАН.

Мітки:

дмитро фірташ особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create