Верховна рада запитає у підприємців про залишки цукру

Верховна рада запитає у підприємців про залишки цукру

Сьогодні у другому читанні та вцілому Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про внесення змін до закону "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру", що передбачає зобов'язати декларування залишків цукру всіх суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності. За відповідне рішення проголосували 243 з 378 народних депутатів,зареєстрованих у сесійній залі.

Документом визначається поняття "декларування залишків цукру" - подання суб'єктами підприємницької діяльності декларації про обсяг цукру, що перебуває у їх власності.

Відповідно до закону, декларування є обов´язковим для всіх суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності. Порядок декларування залишків цукру визначається Кабінетом міністрів України. Відомості про суб'єктів підприємницької діяльності та обсяги цукру, зазначені в декларації, є конфіденційною інформацією. Суб'єкти підприємницької діяльності несуть відповідальність за повноту і достовірність даних, зазначених у декларації.

Закон містить також норму, відповідно до якої у разі неподання або несвоєчасного подання суб'єктами підприємницької діяльності декларації про обсяг цукру, що перебуває у їх власності, чи зазначення у декларації неповних або недостовірних даних, з таких суб‘єктів стягуватиметься штраф у розмірі від 10 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За даними РБК-Україна.

Мітки:

верховна рада цукор право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create