Військова кухня заспіває по-новому

Військова кухня заспіває по-новому

Відтепер підготовка військових фахівців для Збройних сил України відбуватиметься за новою методикою, яку ухвалили на сьогоднішньому засіданні депутати Верховної Ради України. Таким парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроект "Про внесення змін до закону "Про військовий обов'язок і військову службу". За відповідне рішення проголосували 241 з 378 народних депутатів,зареєстрованих у сесійній залі.

Законодавчим актом внесено зміни до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" в частинах, що стосуються підготовки військових фахівців для Збройних сил України; порядку укладання контракту про проходження військової служби на офіцерських посадах курсантами; відшкодування державі шкоди у разі розірвання військовослужбовцями першого контракту за нереабілітуючими підставами та удосконалення регламентації низки питань.

Зокрема, частину п'яту ст. 25 чинного закону доповнено реченням "Контракт про проходження військової служби на посадах осіб сержантського і старшинського або офіцерського складу після закінчення навчання укладається між курсантами та керівником того військового формування, для потреб якого вони проходять підготовку, на строк, передбачений абзацами третім і п'ятим частини другої статті 23 цього закону".

У новій редакції викладено частину десяту ст. 25, яка враховує вимогу проходження військової служби особами офіцерського складу протягом п'яти років після закінчення навчання (підготовки) у вищих військових навчальних закладах або військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, або необхідність відшкодування військовослужбовцем коштів, витрачених-на його утримання під час навчання, як це передбачено діючою редакцією закону.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

служба за контрактом право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create