Янукович виправдав обіцянку - 25, 50, 100 тисяч за кожну наступну дитину

Янукович виправдав обіцянку - 25, 50, 100 тисяч за кожну наступну дитину

Влада країни все-таки переглянула законодавство і прийняла в цілому законопроект №7350 "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, щодо матеріальної підтримки материнства і дитинства". Таким чином, документ передбачає збільшення загальної суми і термінів виплати матеріальної допомоги при народженні дитини.

За відповідне рішення проголосував 261 із 378 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі у вівторок, 21 грудня. Законопроект від 10 листопада 2010 року, ініційований президентом Віктором Януковичем, передбачає дворазове збільшення загальної суми матеріальної допомоги при народженні дитини.

На першу дитину вона збільшується до 25 тис. гривень, зараз 12,24 тис., на другу - сума допомоги збільшується до 50,1 тис. гривень, на третю і наступних - до 100,2 тис. гривень.

Також даний законопроект змінює порядок виплати цих сум, зокрема, перша частина допомоги збільшується до 8,35 тис. гривень, решта суми буде виплачуватися в наступному порядку: на першу дитину протягом 2 років, на другу дитину - 4 років, на третю і наступних дітей - 6 років.

За інформацією Української правди.

Мітки:

виплати на дітей соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Наталія Цейко 21 грудня 2010 в 19:22
    вся петрушка в інфляційних процесах. На тепер платять 25 000 за два роки, а тепер будутьв два рази довше, інфляція зїсть... Популізмом попахує.
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create