Ахметов "вмив руки". "Укртелеком" не продаватимуть?

Ахметов "вмив руки". "Укртелеком" не продаватимуть?

Торги по приватизації ВАТ "Укртелеком" не проводитимуть, оскільки єдиною компанією, яка подала всі документи для приватизації, стала дочірня компанія австрійського концерну Еріс ESU. Ця компанія вже перерахувала на казначейський рахунок фонду 1 млрд 50 млн грн застави за участь у конкурсі. Тому за словами голови Фонду держмайна України Олександра Рябченка, компанія Еріс є "фінансовим інвестором".

"Торгів не буде, тому що один учасник. Коли один учасник, то оголошується конкурс на відбір оцінщика. Треба зробити незалежну оцінку, бо та оцінка, з якою ми починали конкурс, - вона здійснювалася працівниками фонду. А тепер, згідно із законом, якщо один покупець то має бути незалежна оцінка, але вона не може бути меншою, ніж 10,5 млрд грн... Вона працює на телекомунікаційному ринку здебільшого як радник і фінансовий інвестор", - заявив Рябченко.

При цьому він зазначив, що ESU подала в установлений термін документи в Антимонопольний комітет України для отримання дозволу в приватизації "Укртелекому". Таким чином, вона не купує ВАТ "Укртелеком" для подальшого перепродажу. За його словами, до повного виконання інвестиційних зобов'язань ESU не зможе продати належні їй акції "Укртелекому" в разі їх купівлі.

Проте, за його словами, якщо Еріс продасть саму компанію ESU, то дозволу АМКУ на продаж акцій "Укртелекому" не треба.

За словами О.Рябченка, 28 грудня буде відкрито пакет із запропонованою ESU ціною за акцію "Укртелекому". А конкурс на відбір оцінщика розпочнеться 23 грудня і триватиме 15 днів. Після цього протягом 30 днів оцінщик проводить оцінку вартості акцій "Укртелекому".

"Після цього ми затверджуємо оцінку і даємо її як пропозицію до потенційного переможця, якщо вони погоджуються - ми підписуємо угоду купівлі-продажу...", - заявив О.Рябченко.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

ренат ахметов укртелеком фондовий ринок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create