Фонд держмайна продасть Луганський завод росіянам за «нульовим варіантом»

ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" приватизує російська "Управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод", що входить в російський "Трансмашхолдинг", за принципом "нульового варіанту". Як пояснив голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко, вже скоро буде підписано угоду за якою ніхто нікому нічого не платитиме. За його словами, 76% акцій "Луганськтепловозу" фактично обійшлися "Брянському машзаводу" у 57 млн дол, (292 млн грн), сплачених у 2007 р., та 40 млн грн, сплачених як заставу за участь у конкурсі в 2010 р.

"Ми повернулися до ситуації, яка існувала перед прийняттям рішення Кабінету міністрів України від 21 липня 2010 р. ... фактично до нульового варіанту. Ніхто нікому нічого не платить. Ми не повертаємо курсову різницю, хоча за рішенням суду вона вже визначена, ми не повертаємо їх гарантійний внесок в 40 млн грн, вони нам нічого не платять, і ми їм передаємо пакет акцій "Луганськтепловозу" - заявив Рябченко. 

Нагадаємо, 15 грудня Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо мирової угоди з "Брянським машзаводом" щодо приватизації "Луганськтепловозу".

"Рішення прийнято...саме головне, що це рішення відкриває шлях до нормальної роботи заводу. Ми зацікавлені, щоб "Луганськтепловоз" працював на повну проектну потужність", - заявив М.Азаров. 

Нагадаємо, 7 грудня Апеляційний господарський суд Києва визнав право російського "Трансмашхолдингу" (власника "Брянського машинобудівного заводу") на володіння 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз". 

ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" - найбільший в Україні виробник магістральних і маневрових тепловозів, дизельних і електропоїздів. Виробляє також трамваї, поворотні кола, запчастини для залізничного транспорту. "Луганськтепловоз" завершив липень-вересень 2010 р. з чистим прибутком у розмірі 6,42 млн грн, тоді як за аналогічний період 2009 р. компанія отримала чистий збиток у розмірі 46,52 млн грн. Чистий дохід підприємства від реалізації продукції в третьому кварталі 2010 р. склав 332,6 млн грн, що майже в 7 разів перевищило аналогічний показник третього кварталу 2009 р.


РБК-Україна

Мітки:

луганськтепловоз транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create