LiveJournal заборонив вести блоги дітям, котрим не виповнилось 13 років

LiveJournal заборонив вести блоги дітям, котрим не виповнилось 13 років

Адміністрація LiveJournal внесла в угоду користувача зміни. Відтепер блоги не дозволяється заводити дітям, які не досягли 13-річного віку.

 

Щоденники, стосовно яких у адміністрації ЖЖ виникне підозра у невідповідності з віковим цензом, будуть блокуватися без попередження. Користувач зможе знову активувати свій акаунт, тільки довівши, що йому більше 13 років.

 

Вікове обмеження поширюється і на вже існуючі щоденники. Керівництво ЖЖ підкреслює, що зміни в угоду користувача вносяться згідно з американським законом про захист прав дітей.

 

Раніше діти до 13 років могли користуватися LiveJournal з дозволу батьків або опікунів. При цьому обліковий запис позначається як "дитячий " - відповідно, з нього не можна було переглядати матеріали, зазначені прапором "тільки для дорослих ".

 

Такий досвід вбереження дітей від інтернет-сторінок для дорослих не завадив би й Україні. Адже в нас навіть 5-річний малюк, котрий освоїв елементарне користування комп’ютерною технікою може відвідати будь-яку сторінку в мережі Інтернет. А запит: "Підтвердіть, що вам є 18 років" мало кого зупинить.

Мітки:

livejournal жж суспільство

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create