Верховній Раді до вподоби діючі закони реклами алкоголю?

Верховній Раді до вподоби діючі закони реклами алкоголю?

Проект закону "Про внесення змін до закону України "Про рекламу", котрий передбачає до 24-ї години подовжити заборону на радіо та телебаченні  реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів та послуг не прийняли. Верховна Рада України відмовилася прийняти за основу та направила на доопрацювання до відомчого комітету відповідний законопроект, ініційований фракцією БЮТБ.

Його підтримали всього 47 народних депутатів.

Законопроектом пропонується:

- розповсюдити на рекламу пива та напоїв, що виготовляються на його основі, знаків для товарів та послуг, під якими випускається пиво та напої, що виготовляються на його основі обмеження, передбачені для реклами алкогольних напоїв та відповідних торгівельних марок.

- на годину (до 24 години) продовжити заборону на радіо та телебаченні реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів та послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої;

- заборонити спонсорування теле-, радіопередач, театрально-концертних, спортивних та інших заходів з використанням знаків для товарів та послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої.

За інформацією РБК-Україна.

Мітки:

верховна рада реклама алкоголю право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create