Оголошено найкращу книгу 2010 року

Оголошено найкращу книгу 2010 року

Британська газета "The Guardian" опублікувала рейтинг найбільш популярних книг 2010 року. Очолив список новий роман Джонатана Франзена — Свобода (Freedom).

Книга оповідає про життя американської сім'ї протягом чверті століття, аж до середини 2000-х років. За масштабність задуму, проникливість і увагу до деталей Франзен удостоївся від критиків порівняння з Джоном Апдайком.

Друге місце в списку "The Guardian" розділили дві книги: твір Девіда Мітчелла "Тисяча осеней Якоба де Зута" (The Thousand Autumns of Jacob de Zoet) та книга Едмунда де Ваала "Заєць з бурштиновими очима. Прихована спадщина" (The Hare with Amber Eyes:a Hidden Inheritance).

Рейтинг кращих книжок року був складений за результатами опитування, в якому взяли участь письменники, літературні критики та читачі "The Guardian". Кожному учаснику опитування пропонувалося назвати кращу, на його погляд, книгу, що вийшла в 2010 році.

Мітки:

найкраща книга-2010 культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create