Відкрити доступ до публічної інформації не захотіли комуністи

Відкрити доступ до публічної інформації не захотіли комуністи

На сьогоднішньому засіданні депутати Верховної Ради відмовилися розглянути закон про публічну інформацію. За відповідне рішення розглядати цей законопроект проголосувало лише 217 депутатів. Зокрема, не проголосувала фракція Компартії.

Головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк перед розглядом законопроекту повідомив, що Головне науково-експертне управління Ради у своєму висновку наголосило, що в законопроекті при його доопрацюванні до другого читання була порушена структура, текст і обсяг законопроекту, який приймався в першому читанні, що суперечить статті 116 регламенту. У зв'язку з цим Мартинюк зазначив, що парламент не може розглядати цей законопроект.

Після цього голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов і голова комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко спробували переконати Мартинюка поставити на голосування даний законопроект.

Після голосування Мартинюк зазначив, що документ не знімається з розгляду, а повертається в профільний комітет для приведення його у відповідність з регламентом.

За матеріалами Української правди.

Мітки:

доступ до інформації головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create