Медведєву "начхати", що кажуть про Росію в світі

Сьогодні, 22 грудня, президент Російської Федерації Дмитро Медведєв заявив, що Росії "начхати" на оцінки внутрішньої ситуації в країні, які даються у документах, опублікованих на WikiLeaks.

"Нам взагалі-то начхати на те, що говорять у дипломатичних колах, даючи оцінку тим чи іншим суспільним процесам у нашій країні. Це лише думки. Набагато важливіше те, що відбувається насправді", - заявив Медведєв, коментуючи своє ставлення до нещодавніх публікацій на сайті WikiLeaks.

Глава Кремля визнав, що "коли люди спілкуються, вони часто використовують дуже жорсткі вислови". І Росія, за словами Медведєва - не виняток. "Ми теж їх використовуємо. І тому, якби такий витік відбувся з надр нашого міністерства закордонних справ або наших секретних служб, то багато наших партнерів, американці в тому числі, отримали б заряд емоцій, прочитавши теплі слова про себе", - сказав російський лідер.

Він зауважив, що опубліковані на даний момент матеріали на російські інтереси ніяк не впливають.

Мітки:

політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create