МВФ зробив новорічний подарунок для Азарова вартістю у 1,5 млрд. дол.

МВФ зробив новорічний подарунок для Азарова вартістю у 1,5 млрд. дол.

 

Міжнародний валютний фонд 22 грудня прийняв рішення виділити Україні другий транш кредиту у розмірі 1,5 мільярди доларів. 
Інформація про це міститься в повідомленні МВФ. 
Світова фінансова установа вирішила зробити новорічний подарунок для України за підсумками завершення першого моніторингу програми співпраці з Україною.
Як відомо, МВФ в літку 2010 року вирішив відновити кредитне співробітництво з Україною за новою програмою stand by.
Від часу отримання першого траншу кредиту МВФ у серпні цього року уряд вже встиг підвищити ціни на газ, а також скасував мораторій на застосування пені на заборгованість із послуг житлово-комунального сектору - як вимагав МВФ.

Міжнародний валютний фонд 22 грудня прийняв рішення виділити Україні другий транш кредиту у розмірі 1,5 мільярди доларів. Інформація про це міститься в повідомленні МВФ. Світова фінансова установа вирішила зробити новорічний подарунок для України за підсумками завершення першого моніторингу програми співпраці з урядом Азарова.

Як відомо, МВФ в літку 2010 року вирішив відновити кредитне співробітництво з Україною за новою програмою stand by.Від часу отримання першого траншу кредиту МВФ у серпні цього року уряд вже встиг підвищити ціни на газ, а також скасував мораторій на застосування пені на заборгованість із послуг житлово-комунального сектору - як вимагав МВФ.

 

Схоже, основною концепцією уряду Азарова-Тігіпка є життя в кредит. 

Мітки:

мвф кредит фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create